Strony www, sklepy internetowe

Strona internetowa to miejsce kontaktu klienta z marką. Dobrze zbudowana strona www i szybki sklep internetowy będą motorem rozwoju Twojego biznesu.

Linki do stron internetowych naszych klientów

Projektowanie i tworzenie stron www

Tworzymy atrakcyjne wizualnie strony internetowe, które są dostosowane do celów i charakteru działalności jaką reprezentują. Przedstawiamy Tobie indywidualną propozycję graficzną, a stworzona przez nas strona www będzie miała funkcjonalności dobrane do potrzeb Twojej marki i klientów. Nasze strony są nowoczesne, responsywne oraz przyjazne dla użytkownika, także od strony edytora treści. Dbamy o to, aby każdy biznes, nawet najmniejsza firma, organizacja pozarządowa, czy inicjatywa społeczna miały nowoczesną witrynę internetową, która profesjonalnie reprezentuje wartości, produkty i usługi oraz daje możliwość wzrostu działalności.

Sklepy internetowe

Sprzedaż w Internecie to już nie jest przyszłość, to wyzwanie obecnej rzeczywistości. To właśnie teraz jest właściwy moment, żeby zbudować sklep internetowy z Twoimi produktami. Dobra prezentacja, wyeksponowanie zalet, korzyści i funkcjonalności, których poszukuje klient, to klucz do efektywnej sprzedaży. Twoja witryna e-commerce będzie pracować dla Ciebie. Usprawni biznes i ułatwi zakupy Twoim klientom. Sklep internetowy, który dla Ciebie zbudujemy będzie bezpieczny dla internetowych transakcji płatniczych oraz będzie automatycznie realizował proces sprzedaży i komunikacji z klientem. Zapewniamy również integrację sklepu z systemami partnerów zewnętrznych. Niezależnie od tego czy sprzedajesz produkty fizyczne czy wirtualne, e-booki, czy też szkolenia on-line podpowiemy Tobie z jakich rozwiązań technicznych i z jakich funkcjonalności możesz skorzystać, aby usprawnić swój biznes.

Integracja sklepu internetowego z usługami e-commerce

Wiemy, jak ważne są skuteczność komunikacji z klientem, bezpieczeństwo transakcji, szybkość dostawy towaru. Dlatego tworząc dla Ciebie sklep internetowy zapewnimy integrację z operatorami płatności on-line, serwisami usług kurierskich oraz systemami punktów odbioru paczek. Z Twoją witryną możemy również zintegrować narzędzia do realizacji marketingu on-line.

Nowa strona www dla Twojego biznesu, a może sklep internetowy?

Wsparcie techniczne i obsługa klienta

Strony www i sklepy internetowe to nie tylko wizualizacja marki, to także wiele aspektów technicznych i technologicznych. Dlatego przedstawimy z jakich usług hostingowych możesz skorzystać i zajmiemy się konfiguracją Twojego serwera. Pomożemy w wyborze domeny internetowej. Zabezpieczymy witrynę certyfikatem SSL.

Zanim udostępnimy Twoją stronę internetową w sieci, to przetestujemy jej funkcjonalności. Następnie przeszkolimy Ciebie jak publikować treść witryny, jak zarządzać sprzedażą w Twoim sklepie internetowym, jak dodawać produkty do asortymentu, jak wystawiać faktury, czy też jak monitorować proces zakupowy. Zarządzając swoją witryną musisz czuć się komfortowo i bezpiecznie. Będziemy z Tobą również po uruchomieniu witryny. Zapewniamy wsparcie techniczne, rozbudowę funkcjonalności i usuwanie błędów.

Budowane przez nas strony www oparte są na platformie WordPress, a sklepy internetowe na WooCommerce, dzięki czemu są proste i intuicyjne. Obecnie WordPress to najpopularniejszy CMS na świecie. Polecamy Tobie rozwiązanie, z którego korzysta ponad 60 milionów użytkowników.

Przykładowy cennik

Oferta nie jest wiążąca w rozumieniu kodeksu cywilnego, stanowi zaproszenie do zawarcia umowy.

Nowa strona www dla Twojego biznesu, a może sklep internetowy?

Dobra współpraca to podstawa! Ty masz potrzebę rozwoju, a my mamy możliwości, żeby pomóc Tobie w realizacji planów!

Baza wiedzy

CMS – system zarządzania treścią

CMS to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na utworzenie serwisu www, jego aktualizację i rozbudowę. WordPress to przyjazna dla użytkownika, elastyczna i szeroko stosowana platforma CMS w Internecie, obsługująca 30% stron www.

Serwis www dający możliwość kupowania i sprzedawania produktów lub usług przez Internet to sklep internetowy. Jego funkcje ułatwiają zakupy i pomagają dotrzeć do szerokiego grona klientów online. Ważne aby zapewniał wysoki poziom obsługi, przejrzystość realizacji zamówienia oraz dawał użytkownikom możliwość wyboru różnych sposobów płatności i dostawy.

Sklep internetowy

Sklep internetowy

Serwis www dający możliwość kupowania i sprzedawania produktów lub usług przez Internet to sklep internetowy. Jego funkcje ułatwiają zakupy i pomagają dotrzeć do szerokiego grona klientów online. Ważne aby zapewniał wysoki poziom obsługi, przejrzystość realizacji zamówienia oraz dawał użytkownikom możliwość wyboru różnych sposobów płatności i dostawy.

Responsywność

Budowanie responsywnych stron interntowych polega na tworzeniu takich serwisów, które wyglądają dobrze na wszystkich urządzeniach. Responsywny projekt www automatycznie dostosuje się do różnych rozmiarów ekranu urządzenia, na którym wyświetlana jest witryna. Wszystkie treści będą czytelne, a wszystkie funkcjonalności dostępne dla użytkownika niezależnie od wielkości urządzenia, z którego on korzysta.