Bardzo nam miło powitać Ciebie na naszej stronie internetowej

Jesteśmy zgraną drużyną i świetną ekipą od budowania wizerunku

Naszą misją jest sprawić, żebyś się wyróżniał!

Dlaczego warto wybrać ITMI?

Jesteśmy profesjonalistami, którzy świetnie się rozumieją i znakomicie ze sobą współpracują. Cechuje nas pasja do marketingu (szczególnie do marketingu online), oryginalność, kreatywność, a przede wszystkim szczerość i profesjonalizm w relacjach z klientami. Działamy w marketingu online od kliku lat i dzięki ciągłej penetracji branży jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom zawsze aktualne i najlepiej dopasowane rozwiązania. Lubimy też dzielić się wiedzą, dlatego z przyjemnością odsyłamy do lektury naszego BLOGA .
Oferujemy wiedzę i wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia, dostarczamy niezbędne narzędzia, szkolenia, wsparcie przy wyborze hostingu, informacje o statystykach, a co najważniejsze, również obsługę w kolejnych miesiącach.
Naszą ambicją jest, żeby współpraca była pozytywnym doświadczeniem dla obu stron. Aby było to możliwe już na początku ustalimy przejrzyste zasady działania, będziemy czytelnie wyjaśniać każdy etap pracy. Otrzymasz od nas gotowe, kompleksowe rozwiązanie, które będzie skutecznie wspierało Twój biznes. Zawsze szanujemy czas naszych zleceniodawców. Dążymy do tego aby koszty naszej pracy były postrzegane jako wartościowy wkład w rozwój biznesu naszych klientów.
Zapraszamy do kontaktu, opisz nam swoje potrzeby, a my opracujemy dla Ciebie rozwiązania marketingowe.