Marketing online

Bez względu na to, jaki rodzaj działalności prowadzisz, inwestowanie w marketing internetowy może pomóc Ci zbudować firmę, nawiązać kontakt z klientami i zwiększyć sprzedaż. Marka, treść i komunikacja w mediach społecznościowych dają dostęp do klientów i stają się motorem wzrostu działalności. Marketing internetowy to przede wszystkim dobrze dobrana strategia, której realizacja pozwoli odnieść długofalowe zyski.

Content marketing

Komunikacja i treści są podstawą każdej firmy. W obecnych czasach marki potrzebują bardziej wyrafinowanego podejścia, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Stworzymy dla Twojej firmy niestandardową strategię marketingu treści, aby przyciągnąć odpowiednich użytkowników do Twojej witryny. Trafnie zdefiniujemy odbiorców docelowych, aby tworzyć i dostarczać dla nich unikalne treści, które spełnią ich potrzeby. Wykorzystując marketing treści zaangażujemy Twoich odbiorców i sprawimy, by wracali do Twojej witryny w poszukiwaniu wartościowych treści. Po każdej wdrożonej strategii, przeanalizujemy efekty podjętych działań, aby sprawdzić ich skuteczność i opracować plan marketingowy na przyszłość. Zadbamy o pozytywny obraz Twojej marki w Internecie.

Media społecznościowe

Media społecznościowe to strony internetowe i aplikacje, które zostały zaprojektowane w celu umożliwienia ludziom szybkiego udostępniania treści w czasie rzeczywistym. W biznesie media społecznościowe służą do promowania produktów, promowania marek, nawiązywania kontaktów z obecnymi klientami i wspierania nowych biznesów. Oferujemy kompleksowe usługi zarządzania mediami społecznościowymi. Po zapoznaniu się ze specyfiką Twojej działalności oraz zdefiniowaniu odbiorców, pomożemy trafnie dobrać kanał mediów społecznościowych, który będzie dla Twojej marki najbardziej odpowiedni. Skonfigurujemy od podstaw konto Twojej firmy w wybranych mediach społecznościowych, stworzymy strategię treści i reklamy, przygotujemy treści angażujące Twoich odbiorców i pomożemy w bieżącej obsłudze. Jesteśmy kreatywni, konsekwentni i zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami.

Nowa strona www dla Twojego biznesu, a może sklep internetowy?

Copywriting

Copywriting to inaczej marketing treści. To proces tworzenia skutecznych, perswazyjnych i funkcjonalnych tekstów, głównie o charakterze sprzedażowym. Sprawimy, że strona internetowa, dzięki dobrze dobranej treści, będzie najlepszą wizytówką Twojej działalności. Stworzymy opisy produktów, które przekonają klientów, aby dokonali zakupu właśnie w Twoim sklepie internetowym. Opracujemy unikalne teksty na Twojego bloga, które pozytywnie wpłyną na pozycjonowanie oraz zbudują dla Twojej marki wizerunek eksperta w swojej branży. Jeżeli natomiast chciałbyś uaktywnić nieco Twój Fanpage w mediach społecznościowych, stworzymy dla Ciebie posty, które zaangażują Twoich odbiorców.

Przykładowy cennik

Oferta nie jest wiążąca w rozumieniu kodeksu cywilnego, stanowi zaproszenie do zawarcia umowy.

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Ceny mogą różnić się w zależności od specyfiki i skomplikowania tematu oraz nakładu pracy (konieczny research, nietypowe słowa kluczowe, itp.).

Każda usługa prowadzenia działań w mediach społecznościowych wyceniana jest indywidualnie, a cena zależy od kilku czynników, tj. rodzaju wybranego kanału mediów społecznościowych, potencjału branży, liczby publikowanych postów czy zakresu działań reklamowych.

Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Zapraszamy do kontaktu w celu szczegółowej wyceny. Kluczowe aspekty, które wpływają na cenę usług copywriterskich, to przede wszystkim:

  • rodzaj zamawianych treści,
  • objętość tekstów (ilość znaków ze spacją),
  • tematyka tekstów,
  • wymagany research oraz poziom merytoryczny treści,
  • termin realizacji,
  • dostęp do materiałów źródłowych,
  • konieczność sugestii słów kluczowych i zaplanowania tematu.

Baza wiedzy

Content marketing

Content marketing to inaczej marketing treści. To strategiczne podejście marketingowe, ukierunkowane na tworzenie i rozpowszechnianie wartościowych, trafnych i spójnych treści w celu przyciągnięcia i utrzymania jasno zdefiniowanej grupy odbiorców, w celu nakierowania klientów na dochodowe działania.

Copywriting to proces tworzenia przekonujących tekstów marketingowych i promocyjnych, które mają na celu wypromowanie firmy, pomysłu, produktu lub usługi oraz zmotywowanie internauty do podjęcia określonego działania, np. dokonania zakupu, zapisania się na newsletter, kliknięcia w link, itp.

Copywriting

Copywriting

Copywriting to proces tworzenia przekonujących tekstów marketingowych i promocyjnych, które mają na celu wypromowanie firmy, pomysłu, produktu lub usługi oraz zmotywowanie internauty do podjęcia określonego działania, np. dokonania zakupu, zapisania się na newsletter, kliknięcia w link, itp.

SEO (Search Engine Optimization)

SEO oznacza dosłownie „optymalizację pod kątem wyszukiwarek”. To praktyka polegająca na pozycjonowaniu strony i uzyskiwaniu ukierunkowanego ruchu na stronie z organicznych, bezpłatnych wyników wyszukiwania. Typowe zadania związane z SEO obejmują tworzenie wysokiej jakości treści oraz optymalizację treści pod kątem określonych słów kluczowych.

Nowa strona www dla Twojego biznesu, a może sklep internetowy?

Dobra współpraca to podstawa! Ty masz potrzebę rozwoju, a my mamy możliwości, żeby pomóc Tobie w realizacji planów!